Saksı ve Sepet Çeşitleri
Written by ADR Yapı Peyzaj

Bahçe Saksı Bitkileri

Bahçe Saksı Bitkileri

Peyzaj Ankara Hizmetlerimiz

Yeşile verilen önem ile farklı bir atmosferin oluşturulması doğru orantılıdır. İç ya da dış mekan fark etmeksizin, ortama bitkiler ile eklemeler yapıldığında, atmosfer bir anda değişmekte ve doğal bir alan oluşturulmaktadır. Peyzaj çalışmaları da bu amaca hizmet etmektedir.

Peyzaj Ankara ilimizde başta olmak üzere, tüm ülke genelinde önemli bir yere sahiptir. Ev ya da iş yerlerinin ya da ortak kullanım alanlarının bahçe saksı bitkileri yardımıyla süslenmesi peyzaj işine örnek gösterilebilir.

Bahçe Saksı Bitkileri ile Farklılık Yarat

Saksı bitkileri ile ortama bir anda farklılık katılabilir. Bu peyzaj çalışmasının bahçe ortamında kullanılması ile dış mekan bitkileri kullanılmış olacaktır. İç ve dış mekan bitkilerini bu aşamada ayırmak gerekir. Dayanıklılık ve bakım yönünden birbirinden farklı kavramlar olan iç mekan ve bahçe saksı bitkileri, doğal görünüşleri ile bakanlara ferahlık vermektedir. Peyzaj Ankara kapsamında tüm ilin merkez ve ilçelerinde peyzaj hizmetleri vermekteyiz.

Kamu alanları ve özel alanların çalışmalarının yapılması konusunda verdiğimiz destek ile memnuniyet sağlanmaktadır. Devamlılık arz eden bu süreçte, uzun ömürlü hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Peyzaj Ankara hizmetlerimiz dahilinde yapılan tüm çalışmalar garantimiz altında sağlanmaktadır.

Bahçe saksı bitkileri tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilmiş ve sizlere sunulmaktadır. Doğal ortamı korunarak son haline getirilen bitkilerimize, mekanlara monte edildikten sonra gerekli bakımları yapılması koşuluyla uzun ömür garantisi verilmektedir. Gerekli bakımın yapılması sonucu olumsuz bir olay ile karşılaşılması düşük ihtimal dahilinde olmaktadır.

Saksı ve sepet iç mekan kadar dış mekanlarda da göremeye alışkın olduğumuz sepet ve saksı gibi dekoratif malzemeler peyzajda yepyeni bir yüz kazandırmıştır. Alanda hareketlik kazandıran saksı ve sepet içinde bitki yetiştirmek isteyen tüm müşterilerimize plastik, metal, toprak ahşap, taş, beton gibi çeşitli alternatif malzemelerle hizmetinize sunuyoruz.

Adr Peyzaj Ankara ili ve ilçelerine hizmet vermektedir. Detaylı Bilgiler için bizimle iletişime geçiniz…